Контактна інформація

При виникненні питань щодо індивідуального поселення або групового розміщення, а також для попереднього замовлення номерів у приватній садибі «Еко-Карпати» телефонуйте:

+38 067 7658 432 Григорій

+38 067 9026 206 Анна

 

Електронне листування (з питань співробітництва): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Увага! Спеціальні пропозиції! Діючі акції та знижки!
  • Знижка для пенсіонерів – 20%
  • Діти до 10 років розміщуються  безкоштовно
  • Знижки для тих, хто навчається – запитуйте та отримуйте!
  • Проживає та харчується безкоштовно: для груп від 10 людей – один керівник групи, для груп від 20 людей – один керівник групи та один водій; інші варіанти – за домовленістю
  • Знижки в міжсезоння – запитуйте та отримуйте!
  • Для тих, хто оселився в садибі «Еко-Карпати» у свій день народження (перевіряється за паспортом), на компанію до 8 людей надається дві години безкоштовної сауни

Особливі пропозиції для гостей садиби «Еко-Карпати»

Карпатське джип-сафарі

Перебуваючи на відпочинку у садибі «Еко-Карпати» бажаючі можуть замовити унікальну послугу – джип-сафарі. Учасникам цього заходу гарантовані гарні емоції та враження від поїздки, природи, фото- та відеозйомки мальовничих краєвидів. Під час подорожі можна побачити полонини, лісні "тонелі", колишні володіння Януковича та багато іншого. У джип-сафарі карпатськими шляхами беруть участь такі позашляховики: Suzuki Samurai, Suzuki Vitara, Nissan Patrol, Landrover Discovery, УАЗ. Приблизна тривалість – 5-6 годин. Також на замовників чекають приємні несподівані сюрпризи.

Консультація травника (фітотерапевта)

У садибі «Еко-Карпати» є можливість познайомитися з місцевим досвідченим травником, який дасть індивідуальні поради щодо лікування різних систем організму та профілактики здоров'я. Можна придбати без додаткових націнок натуральні препарати з трав (відвари, настоянки, мазі, аромабальзами та ін.), а також лікувально-профілактичні чаї зі власної сировини. Також за бажанням можливе проведення майстер-класів (збір трав, приготування препаратів, здоровий образ життя).

Facebook