Розташування садиби «Еко-Карпати»

Селище міського типу Кути знаходиться у Покутсько-Буковинських Карпатах, на краю Івано-Франківської області, між містами Косів та Вижниця (останнє відноситься вже до Чернівецької області). Приватна садиба «Еко-Карпати» знаходиться поруч з центром селища (350 метрів в південно-західному напрямку від ратуші, де розташована селищна рада).

Точна адреса

Україна
Івано-Франківська область
Косівський район
смт Кути, вул. Шкільна, 2А

  Координати садиби «Еко-Карпати»
для пристроїв з навігацією GPS

 

або у десятковій системі:

У разі виникнення будь-яких питань щодо садиби «Еко-Карпати» телефонуйте на сотовий +38 067 7658 432

 

Як дістатися громадським транспортом 

Найближчі від садиби та селища Кути залізничні станції

 • Вижниця (5 км) – приміські потяги з Чернівців до Вижниці курсують лише два рази на добу: вранці та пізно ввечері; для любителів повільних прогулянок залізницею
 • Коломия (43 км) – найближча станція з курсуванням пасажирських потягів; від Коломиї є пряма маршрутка до Косова, звідки забезпечимо безкоштовний трансфер.
 • Снятин (56 км)
 • Чернівці (76 км) – пряме залізничне сполучення з такими великими містами: Київ, Мінськ, Вінниця, Ковель, Львів, Одеса, Тернопіль, Хмельницький (з середини червня по вересень є також прямий потяг, що з'єднує з Сімферополем, Дніпропетровськом, Мелітополем); з Чернівців можна доїхати прямою маршруткою до Вижниці, звідти організуємо безкоштовний трансфер до садиби (замовляйте заздалегідь)
 • Івано-Франківськ (111 км) – звідси можна їхати до Коломиї або Косова, далі безкоштовний трансфер до нашої садиби (замовляйте заздалегідь)

Автобусний транспорт

До міста Косів з Києва можна дістатися прямими нічними рейсовими бусами Київ–Косів або Київ–Верховина, у Києві буси відправляються з центрального автовокзалу на Московській площі (зазвичай бус слідує через Вінницю, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Чернівці); із Косова забезпечимо безкоштовний трансфер до нашої садиби (замовляйте заздалегідь)

 

Для водіїв, які не мають GPS

Зі сторони Чернівців – їхати від кільця біля річки Прут через вулицю Галицький шлях на Вижницю (приблизно 70 км), далі через міст понад Черемошем, за мостом наліво, далі приблизно через 500 метрів поворот направо. По головній до розвилки, де триматися правої сторони. Через 300 метрів поворот наліво, на вулицю Шкільну, де через 150 метрів з правої сторони побачите «Еко-Карпати».

Зі сторони Івано-Франківська – їхати через Коломию на Косів, звідти через Старі Кути до Кут. Далі через центральну частину селища повз ратушу, за нею триматися правої сторони, поки не побачите з правої сторони пожежну частину, а з лівої – «Еко-Карпати».

Варіанти маршрутів з Івано-Франківську

Варіанти маршрутів з Чернівців

Варіанти маршрутів з Києва

Увага! Спеціальні пропозиції! Діючі акції та знижки!
 • Знижка для пенсіонерів – 20%
 • Діти до 10 років розміщуються  безкоштовно
 • Знижки для тих, хто навчається – запитуйте та отримуйте!
 • Проживає та харчується безкоштовно: для груп від 10 людей – один керівник групи, для груп від 20 людей – один керівник групи та один водій; інші варіанти – за домовленістю
 • Знижки в міжсезоння – запитуйте та отримуйте!
 • Для тих, хто оселився в садибі «Еко-Карпати» у свій день народження (перевіряється за паспортом), на компанію до 8 людей надається дві години безкоштовної сауни

Особливі пропозиції для гостей садиби «Еко-Карпати»

Карпатське джип-сафарі

Перебуваючи на відпочинку у садибі «Еко-Карпати» бажаючі можуть замовити унікальну послугу – джип-сафарі. Учасникам цього заходу гарантовані гарні емоції та враження від поїздки, природи, фото- та відеозйомки мальовничих краєвидів. Під час подорожі можна побачити полонини, лісні "тонелі", колишні володіння Януковича та багато іншого. У джип-сафарі карпатськими шляхами беруть участь такі позашляховики: Suzuki Samurai, Suzuki Vitara, Nissan Patrol, Landrover Discovery, УАЗ. Приблизна тривалість – 5-6 годин. Також на замовників чекають приємні несподівані сюрпризи.

Консультація травника (фітотерапевта)

У садибі «Еко-Карпати» є можливість познайомитися з місцевим досвідченим травником, який дасть індивідуальні поради щодо лікування різних систем організму та профілактики здоров'я. Можна придбати без додаткових націнок натуральні препарати з трав (відвари, настоянки, мазі, аромабальзами та ін.), а також лікувально-профілактичні чаї зі власної сировини. Також за бажанням можливе проведення майстер-класів (збір трав, приготування препаратів, здоровий образ життя).

Facebook