Лікування на Косівщині

Пропонуємо поселення для тих, хто хоче лікуватися у санаторії «Косів» та інших закладах Косівщини. Ви можете купити курсівку у санаторій та проходити там необхідні процедури, а проживати у комфортних умовах приватної садиби «Еко-Карпати».

 

Про санаторій «Косів»

Санаторій заснований доктором А. Тарнавським ще в 1891 році. Заклад відновлено після Другої світової війни.

Тут можна лікувати:

  • Захворювання верхніх дихальних шляхів (гайморити, фарингіти, трахеїти, тонзиліти)
  • Отити 
  • Хронічні бронхіти

Також є курс відновлення після пневмонії (запалення легенів).

 

Сайт санаторію «Косів»

Увага! Спеціальні пропозиції! Діючі акції та знижки!
  • Знижка для пенсіонерів – 20%
  • Діти до 10 років розміщуються  безкоштовно
  • Знижки для тих, хто навчається – запитуйте та отримуйте!
  • Проживає та харчується безкоштовно: для груп від 10 людей – один керівник групи, для груп від 20 людей – один керівник групи та один водій; інші варіанти – за домовленістю
  • Знижки в міжсезоння – запитуйте та отримуйте!
  • Для тих, хто оселився в садибі «Еко-Карпати» у свій день народження (перевіряється за паспортом), на компанію до 8 людей надається дві години безкоштовної сауни

Особливі пропозиції для гостей садиби «Еко-Карпати»

Карпатське джип-сафарі

Перебуваючи на відпочинку у садибі «Еко-Карпати» бажаючі можуть замовити унікальну послугу – джип-сафарі. Учасникам цього заходу гарантовані гарні емоції та враження від поїздки, природи, фото- та відеозйомки мальовничих краєвидів. Під час подорожі можна побачити полонини, лісні "тонелі", колишні володіння Януковича та багато іншого. У джип-сафарі карпатськими шляхами беруть участь такі позашляховики: Suzuki Samurai, Suzuki Vitara, Nissan Patrol, Landrover Discovery, УАЗ. Приблизна тривалість – 5-6 годин. Також на замовників чекають приємні несподівані сюрпризи.

Консультація травника (фітотерапевта)

У садибі «Еко-Карпати» є можливість познайомитися з місцевим досвідченим травником, який дасть індивідуальні поради щодо лікування різних систем організму та профілактики здоров'я. Можна придбати без додаткових націнок натуральні препарати з трав (відвари, настоянки, мазі, аромабальзами та ін.), а також лікувально-профілактичні чаї зі власної сировини. Також за бажанням можливе проведення майстер-класів (збір трав, приготування препаратів, здоровий образ життя).

Facebook